serwiszglossie
AKTUALNOŚCI ZOBACZ WSZYSTKIE

2 i 3 listopada 2023r.

 2 i 3 listopada 2023r. szkoła będzie zamknięta. 

Dodał: Karolina Balińska
kiedy: 1 listopada 2023r.
Powiatowy Konkurs Recytatorski
Pamięci Jana Pawła II...
Wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego:
 
II m. Piotr Pantelejczuk kl. VI
III m. Alan Zadworny kl. V
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy laureatom!!!
Dodał: Daniel Dołżycki
kiedy: 12 października 2023r.
RAZEM MOŻEMY WIELE!

 

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” - przekonaliśmy się o tym 28.09.23 r. na pikniku rodzinnym, na którym świętowaliśmy Dzień Chłopaka, Dzień Pieczonego Ziemniaka  i  otwarcie naszego nowego placu zabaw.  
Już od początku wszystko zapowiadało się wspaniale i rzeczywiście tak było. Piękna pogoda, licznie przybyli goście, zabawny program artystyczny oraz wspólne tańce wprowadziły nas w dobry nastrój i zachęciły do aktywności. A atrakcji nie brakowało.  Mogliśmy zmierzyć się ze strażackim torem przeszkód, wziąć udział w konkursach na stworka ziemniaczanego oraz Super Chłopaka 2023. Ponadto  rywalizowaliśmy w różnych konkurencjach sportowych i  mieliśmy  okazję  spróbować przepysznych ciast oraz ziemniaczanych dań przygotowanych przez naszych rodziców. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty z graffiti, wykonywanie pieczątek z ziemniaka i sprzęt bojowy naszych ekip do zadań specjalnych. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym ogniskiem. 
Dziękujemy wszystkim za wszelką pomoc przy organizacji naszego święta 
 
Dodał: Daniel Dołżycki
kiedy: 29 września 2023r.
MOBILNA PRACOWNIA KOMPUTEROWA
Nasi uczniowie zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu i w nagrodę szkoła otrzymała pracownię komputerową.

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” organizowanym przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową - Państwowy Instytut Badawczy.
Celem konkursu było przeprowadzenie akcji szkoleniowej, która będzie miała na celu rozwój ponadpodstawowych kompetencji cyfrowych uczniów, w tym umiejętności ściśle informatycznych, pobudzanie kreatywności uczniów i promowanie interdyscyplinarnej współpracy w szkole.
Konkurs był organizowany w trzech kategoriach wiekowych, my wzięliśmy udział w ramach przedziału wiekowego klas 4-6.
Tematem była Netykieta a zadania, które przed nami stały to:
1. Zrealizowanie modułu 4. kursu „Przygody Profesora i N@tki, czyli jak mądrze korzystać z internetu”, pt. „Uprzejmy internauta”,
2. Przygotowanie pracy konkursowej: plakatu z hasłem promocyjnym, dotyczącego zasad właściwego zachowania w sieci (netykiety) oraz sposobów reagowania na trudne sytuacje online (np. hejt, agresja ze strony innych użytkowników). Praca musiała nawiązywać do wiedzy zdobytej w ramach kursu.
Nasze wysiłki zostały docenione i zostaliśmy jednymi z laureatów konkursu.
Nagrodą jest „Mobilna Pracownia Komputerowa”, składających się z 16 laptopów wraz z mobilną szafą, zapewniającą możliwość przechowywania oraz zasilania laptopów. Każdy zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie umożliwiające zarządzanie przez nauczyciela pracami prowadzonymi przez uczniów oraz interaktywny monitor wraz z mobilnym stojakiem, umożliwiający prezentowanie wyników pracy.
Podziękowania kierujemy do wszystkich uczniów klas biorących udział w konkursie a szczególnie do klasy VI (od września VII) oraz do ich opiekuna p. Franciszka Maszoty.

Dziękujemy i gratulujemy!!!
Dodał: Daniel Dołżycki
kiedy: 25 września 2023r.
ZAPRASZAMY!!!

Dodał: Daniel Dołżycki
kiedy: 25 września 2023r.
Opieka zdrowotna w szkole

 Zgodnie z ustawą z dnia 12.04.2019r. o opiece zdrowotnej nad uczniami rodzice.opiekunowie prawni mają prawo zrezygnować z opieki i świadczeń pielęgnirki szkolnej.

Brak zgody wyłącznie na piśmie proszę dostarczyć do pielęgniarki szkolnej w godzinach pracy gabinetu lub za pośrednictwem wychowawcy do dnia 15.09.2023r.

Dodał: Karolina Balińska
kiedy: 5 września 2023r.
Początek roku szkolnego 2023/2024

 W dniu 04.09.2023r. o godz. 08:00 odbędzie się msza święta w kościele w Sokolicy inaugurująca rok szkolny 2023/2024.

Wyjazd ze szkoły do kościoła o 7:45.

Apel inaugurujący rok szkolny 2023/2024 odbędzie się o godzinie 9:00

Po apelu odbędą się spotkania z wychowawcami.

Później miejscowi uczniowie idą do domów. Odjazd ze szkoły zaplanowany jest na 13:20, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy. Prosimy w miarę możliwości o odbiór dzieci dojeżdżających we własnym zakresie.

Dodał: Karolina Balińska
kiedy: 1 września 2023r.
Obiady/klucze

Proszę o uregulowanie wpłat za obiady oraz zwrot kluczyków do szafek w szatni.

Dodał: Karolina Balińska
kiedy: 22 czerwca 2023r.
Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

 Z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023 w kościele pw. św. Anny w Sokolicy o godzinie 8.00 zostanie odprawiona msza  święta. Wyjazd na mszę spod szkoły o 7.40. Uczniowie, którzy nie jadą na mszę św. przychodzą do szkoły na godz. 9.00

 
Po mszy świętej odbędzie się uroczysty apel o godzinie 9.00.
 
Po apelu odbędą się spotkania z wychowawcami.
Później uczniowie miejscowi idą do domów. Odjazd ze szkoły zaplanowany jest na 13.20, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy. Prosimy w miarę możliwości o odbiór dzieci dojeżdżających we własnym zakresie.
Dodał: Karolina Balińska
kiedy: 22 czerwca 2023r.
#MistrzyniSzymborska

Niech się dowie cała Polska, że SETNE urodziny obchodzi w tym roku WISŁAWA SZYMBORSKA 💐🎂🙂

Dodał: Daniel Dołżycki
kiedy: 15 maja 2023r.
===================== 6186