Konkursy
   | modyf: Dorota Łuszczyk 2017-04-30, 22:01 | 5156 odsłon
serwiszglossie

Rok szkolny 2016/2017

Konkursy:

  Październik 2016

Powiatowy konkurs recytatorski pamięci Św. Jana Pawła II

I miejsce - kl.I-III Maria Łuszczyk(kl.III)

I miejsce - kl. IV-VI Milena Rogozińska (kl.V)


  Listopad 2016

Wojewódzki konkurs plastyczny "Moja Biało-Czerwona"

wyróżnienie - Patryk Lewkowicz (kl.III)

wyróżnienie - Julita Warmbier (kl.IV)


Ogólnopolski konkurs plastyczny - Zapobiegajmy pożarom

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowały się prace osób:

Zuzanna Kowalczyk (kl.0) i Maciej Młyński (kl.II)


   Grudzień 2016

Mikołajkowy gminny konkurs recytatorski

I miejsce - Zuzannie Kowalczyk("0")


   Luty 2017

Gminny konkurs przyrodniczo-ekologiczny "Przyjaciele przyrody" 

III miejsce - klasa "O"


   Marzec 2017

Gminny konkurs pięknego czytania i czytania ze zrozumieniem klas III

III miejsce – Karol Byliński(kl.III)


Etap gminny konkursu wiedzy pożarniczej w kategorii szkół podstawowych

I miejsce - Dominika Rawińska(kl.VI)


II Gminny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem klas IV-VI

I miejsce - Gabriela Bąk (kl. VI)


   Kwiecień 2017

Gminny Turniej Piłki Halowej "Piątki piłkarskie"

III miejsce - Nataniel Zyśk(kl.VI), Mateusz Mikulski(kl.VI), Bartosz Stec(kl.VI), Kacper Pawłowski(kl.V), Mateusz Bąk(kl.V), Paweł Strzedziński(kl.V) 


XXXV gminny konkurs recytatorski pt.: "Spotkania z poezją"

I miejsce - M.Łuszczyk (kl.III) w kategorii kl.I-III

II miejsce - M.Rogozińska (kl.V) w kategorii kl. IV-VI

 

Rok szkolny 2015/2016

Konkursy:

  Wrzesień 2015

  Laureat w Ogólnopolskim Konkusrie Plastycznym "Warto pomagać" - Jakub Kusio kl. VI

  Październik 2015

 

  Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Pamięci Świętego Jana Pawła II" -  Natalia Bylińska i Jakub Szopa z kl. VI

  II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej "Piątki Piłkarskie" w ZSP W Sępopolu 

 

  I miejsce w "Jesiennych Biegach Przełajowych" w ZSP W Sępopolu - Szymon Warianko kl. IV oraz  III miejsce - Milena Rogozińska kl. IV

  Listopad 2015

 

  III miejsce w III Gminnym Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych

  I miejsce w "Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego" w ZSP Sępopol  - Natalia Bylińska i Urszula Jusiak z kl. VI oraz III miejsce - Jakub Szopa i Cyprian Frączek kl. VI

Grudzień 2015

I miejsce w Gminnym Mikołajkowym Konkursie Recytatorskim - Zuzanna Kowalczyk

Marzec 2016

II miejsce w Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem - Natalia Bylińska

Natalia Bylińska uzyskała:

tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, Języka Polskiego,

tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody i  Historii

Jakub Kusio uzyskał:

tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej - Cyprian Frączek, oraz Natalia Bylińska (II miejsce) 

Kwiecień 2016

wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Wokalnym "Komu Piosenkę" - Maria Łuszczyk

Gminne eliminacje konkursu recytatorskiego "Spotkania z poezją dziecięcą" - w kategorii klas I-III II miejsce zdobyła Marysia Łuszczyk;

w kategorii klas IV-VI I miejsce Jakub Kusio i  II miejsce Milena Rogozińska

I miejsce w IV Gminnym Konkursie „Bądź świadom – żyj bezpiecznie” - Karol Byliński, Marysia Łuszczyk i Julia Motyka

Maj 2016

II miejsce w Konkursie powiatowym pt. „Ortograficzna Corrida” - Natalia Bylińska

III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim pt. „Złote pióro” - Jakub Kusio

I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki” - Natalia Bylińska, II miejsce zajął Jakub Kusio

I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „Śladami Pitagorasa” - Natalia Bylińska, Jakub Kusio i Jakub Szopa

 

 

 

Rok szkolny 2014/2015

Konkursy gminne i powiatowe

Październik 2014

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Świętymi bądźcie" - J. Szopa kl. V

 

Listopad 2014

I miejsce w II Gminnym Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych

 

Grudzień 2014

II miejsce w III Gminnym Konkursie Wiedzy "Bądź świadom - żyj bezpiecznie". - J. Warmbier, D. Warmbier, K. Bąk - kl. II

 

Styczeń 2015

III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Mój Świat" - J. Rafalska kl. VI

 

Luty 2015

I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym "Śladami Pitagorasa" - N.Zyśk kl IV, N.Bylińska kl.V, M.Osowski kl.VI

Marzec 2015

Natalia Bylińska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkurskie "Kangur Matematyczny 2015" 

Kwiecień 2015

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Halowej

 

Maj 2015

II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Spotkania z poezją" M.Rogozińska kl.III

I miejsce w etapie gminnym, II miejsce w etapie powiatowym Konkursu Recytatorskiego "Spotkania z poezją" J.Kusio kl.V

III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Ortograficzna Corrida".Natalia Bylińska i Jakub Kusio kl.V 

Czerwiec 2015

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej  o puchar Prezesa LKS "Łyna"

Nogrodę indywidualną - najlepszy bramkarz turnieju - otrzymał Piotr Strzedziński

Imiejsce w Gminnym konkursie mitologicznym - Natalia Bylińska kl.V

Imiejsce w Gminnym konkursie mitologicznym - Jakub Szopa kl.V

 

 

Rok szkolny 2013/2014

 KONKURSY ZEWNĘTRZNE:

 Konkursy organizowane przez Warmińsko- Mazurskiego Kuraora Oswiaty:

Konkurs z matematyki - laureatką konkursu została Eliza Pasiecznik - uczennicę przygotowała  Pani Anna Segieda

 

 

KONKURSY GMINNE:

 

 

Gminny konkurs pięknego czytania ze zrozumieniem – I miejsce. Uczniów przygotowała Pani Dorota Majcher

Gminny Przegląd Jasełek  - I miejsce. Uczniów przygotowała Pani Dorota Łuszczyk

Gminny konkurs o bezpieczeństwie „Bądź świadom żyj bezpiecznie” ( I miejsce) Uczniów klasy II przygotowała Pani Dorota Narkun

Gminny turniej tenisa stołowego w Sępopolu ( 2 miejsce), Uczniów przygotował Pan Antoni Dębkowski  

 

projekt i wykonanie: INFOBART w technologii GutiCMS